Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2022, 21:03   #128
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wiśnia lekko zbzikował. No cóż, w takiej sytuacji to w sumie nie dziwne...
Jeżeli coś nie pasuje powiedz a mogę edytować jestem w pełni otwarty na zmiane w postach jeżeli coś nie pasuje, przeszkadza lub razi MG czy osoby współgrające mam tendencje do tego że czasem płyne w odgrywaniu.

Jeżeli coś takiego się zdarzy proszę mówcie! Serio, chcę żebyśmy się wszyscy dobrze razem bawili i nie chciałbym się potem z notatki profilowej po sesji dowiedzieć, że jestem powergamerem i że ze mną się komuś nieprzyjemnie grało(zdarzyło się tak kiedyś:P).

Dużo lubię pisać o postaci i jej motywacjach również w komentarzach mam nadzieje że to nikomu nie przeszkadza ? Sekcja postaci i jej motywacji jest dla mnie równie przyjemna jak odpiswanie w sesji po prostu widzę to jako część zabawy i nie chciałbym, żeby było odebrane jako "jestewm toksycznym graczem i robię co mi się podoba bo tak zrobiłaby moja postać"
 
Brilchan jest offline