Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2022, 15:25   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cieszę się lubię się dzielić z innymi pozytywnymi aspektami kultury internetowej może warto nawet dać hiperlinka do wikipedii żeby więcej ludzi mogło się pośmiać i docenić ? Apropo śmiechu ubawiłem się tymi informacjami w gazecie prawdziwie czarny humor w stylu WoD

Myślałem żeby doedytować do posta pytanie Carla do Johna o interes na boku bo potrzebuje dokumentów dla guhola nielegalnego imigranta arabskiego pochodzenia.

Mam kilka pytań do Narratora nie mam problemu jeżeli jakiekolwiek z nich spotka się z odmową ale mam po prostu kilka fajnych pomysłów to pomyślałem że się spytam skoro jesteśmy na początku sesji:
- Czy razem z kierowcą może być Citroen C4 Picasso czy za mało kasy na to postać ma ?
- Czy mógł w samochodzie mieć klatkę z 3 wytresowanymi gołębiami ? Bo pomyślałem że jednego by wysłał do domu żeby znalazł Jyhada i poprosił go o przywiezienie orzechów włoskich i nerkowców rozłupanych bo krukowate je lubią a ta rodzina ptactwa jest bardzo inteligentna i najprędzej z nich będzie można wyciągnąć jakieś informacje. Reszta ptaków może być za głupia żeby skojarzyć trupa polującego na dwunogi ?

- Czy Jyhad mógłby mu przywieźć do parku kołki zrobione z rozbitego krzesła które mieli w domu i pałkę nad którą pracował ? Jego najnowszy projekt to pałka z powbijanymi pazurami i kłami/zębami zwierzaków choć pałka to raczej przesadne określenie na sękaty kawałek gałęzi który zguholony chłopak zabrał z parku po wichurze. Nie żeby ta pałka miała bardzo Carlowi pomóc bo ma 0 kropek w brawl czy używaniu jakiekolwiek broni ale po prostu przyszedł mi do głowy ten pomysł i uznałem że jest fajny stąd pytanie
 
Brilchan jest offline