Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2022, 09:28   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Interakcje pomiędzy postaciami przed przybyciem Szeryf

- Panie Black tak właściwie mam do Pana sprawę... Potrzebuje dokumentów dla mojego guhola nielegalnego emigranta pochodzenia arabskiego z pierwszej fali imigracyjnej z 2016 roku. Wizualnie wgląda na 19 lat- Zaplótł ręce wyraźnie zawstydzony - Domyślam się, że będzie to droga sprawa niestety finansowo nie jestem wielce płynny... Mogę zaoferować Panu stadko pięciu gołębi pocztowych które są bezpieczniejszą formą komunikacji niż telefony czy poczta elektroniczna śledzące algorytmami. Alternatywnie mogę zaoferować większą przysługę choć nie wiem na ile się Panu przydam? Gdyż nie potrafię krzywdzić ludzi znam się na zwierzętach - Zapytał wyraźnie zakłopotany.

Rozmowa z Szeryf

Starzec był wyraźnie zniesmaczony sugestią pięknej damy - Nie widzę sensu w znęcaniu się nad tym stworzeniem... Na co odcinać kończyny ? Groźny potwór ale niemal wściekłe zwierzę które kiedyś było jednym z nas Kainitów... Trzeba go unieszkodliwić, można skorzystać z okazji i spróbować krwi nie ma konieczności znęcać się nad tą żałosną istotą - Pouczał.
 
Brilchan jest offline