Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2022, 09:54   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziękuj Narratorze

Cytat:
- Jasne. Myślę, że każdy z BG może mieć jakieś mieszkanie i jakiś samochód. Nawet jak nie ma w tym żadnych kropek z zaplecza. Ot, wtedy będą to raczej przeciętne i nie wpadające w oko rzeczy.
W związku z tym pytanie wydałem punkt na specjalizacje kryjówki (strona 189 podręcznika podstawowego) jako przykłady było podane między innymi laboratorium, biblioteka, sala operacyjna, ukryta zbrojownia.

Ja chciałbym ptaszarnie i żeby sąsiedzi nie czepiali się jego zwierzaków. Tylko teraz się zastanawiam czy to ma sens? Może jeżeli dodać do tego miejsce na oprawianie zwierząt ?

Ewentualnie myślałem nad wzięciem atutu powiązanego z kościołem krwi też za jedną kropkę ale o ile mnie pamięć nie myli prosiłeś o to żeby trzymać się podstawki i podka Camarili a ten atut jest z dodatku Children of the Blood.

Cytat:
Też jestem zdania że będzie zabawnie w luj Ciekawe indywidua się zebrały w drużynie, tak w pozytywnym znaczeniu. Jak tam chodzi o gadki, szpile, podśmiechujki to spoko - chyba nikt tu nie robi za snowflake'a z nadwrażliwością na życie
In game moja postać jak najbardziej jako gracz ja nie :P dorzuciłem od siebie kilka interakcji z innymi postaciami i komentarze Carl zaproponował Johnowi Large Boon

Cytat:
Brill na pewno będzie dużo żartów o ptakach to z góry uprzedzam
Nie mam z tym, żadnego problemu sam zamierzam drzeć łacha z postaci i bawić się w dziadka

Sorki jeżeli posty się ciężko czyta postaram się niedługo zainstalować pakiet Office i przerzucać przez worda
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-08-2022 o 10:01.
Brilchan jest offline