Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2022, 11:36   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Niestety, nie posiadam zdolności uśpienia Bestii. Mój stwórca potrafi usypiać albo pobudzać dzikie instynkty ja wybrałem dar Kaina który pozwala mi rozmawiać ze zwierzętami zamiast je przymuszać. Za to wydaje mi się że będzie łatwo go znaleźć muszę tylko wysłać mojego guhola po orzechy dla krukowatych. Kocham gołębie ale krukowate są dużo inteligentniejsze odrobina jedzenia, darów Kaina i może nieco mojej krwi ? Sądzę że szybko znajdą nasz cel- Wyjaśnił gangrelowi.

- Wydaje mi się że nie ogłoszono krwawych łowów żeby nie kusił nas diabolizm co stwarzało by zły precedens a mała grupa szybciej pozbędzie się problemu niż wielkie łowy ale to tylko moja zabawa w zgadywanki- Dodał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-08-2022 o 18:19.
Brilchan jest offline