Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2022, 13:11   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
W związku z tym pytanie wydałem punkt na specjalizacje kryjówki (strona 189 podręcznika podstawowego) jako przykłady było podane między innymi laboratorium, biblioteka, sala operacyjna, ukryta zbrojownia.

Ja chciałbym ptaszarnie i żeby sąsiedzi nie czepiali się jego zwierzaków. Tylko teraz się zastanawiam czy to ma sens? Może jeżeli dodać do tego miejsce na oprawianie zwierząt ?

Ewentualnie myślałem nad wzięciem atutu powiązanego z kościołem krwi też za jedną kropkę ale o ile mnie pamięć nie myli prosiłeś o to żeby trzymać się podstawki i podka Camarili a ten atut jest z dodatku Children of the Blood.
- No ptaszarni ani rzeźni nie ma w rozpisce podręcznika. Ale myśle, że każde z nich jest wartę 1 kropkę. Więc jak wydasz na to z puli Zalet to powinno być ok jako dodatek do standardowego, randomowego mieszkania lub jego odpowiednika.

- A z tym kościołem to tak, wolałbym coś z podręcznika podstawowego albo Camarilli. Dopiero zacząłem czytać Sabat a reszty nie znam ani nie mam jak sprawdzić ocb.



@Wszyscy


- Jak dobrze widzę to chyba mamy komplet postów Ktoś, coś by jeszcze planował dorzuciać czy mogę już dumać nad swoim postem?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline