Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2022, 18:15   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- No ptaszarni ani rzeźni nie ma w rozpisce podręcznika. Ale myśle, że każde z nich jest wartę 1 kropkę. Więc jak wydasz na to z puli Zalet to powinno być ok jako dodatek do standardowego, randomowego mieszkania lub jego odpowiednika.
To niech już zostanie Ptaszarnia tak jak stoi w KP jak over specjalization to się trzeba przyłożyć.

Cytat:
- Jak dobrze widzę to chyba mamy komplet postów Ktoś, coś by jeszcze planował dorzuciać czy mogę już dumać nad swoim postem?
Moim zdaniem nie ma co przedłużać Carl z Johnem mogą się potem rozmówić w kwestii dokumentów dla Jyhada a po za tym, mam już pomysł na kolejny post a jestem też ciekaw czy Szeryf pozwoli nam zabić gagatka.

Edytowałem ciut ostatniego post.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-08-2022 o 18:20.
Brilchan jest offline