Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2022, 23:37   #28
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 02 - 2025.05.25; nd; noc, 00:10

- Oki, no to mój pierwszy nie-rekrucki post jest Termin na zmajstrowanie i wrzucenie posta do końca pt. 08.26. Czyli jest 7 dób na wrzucenie posta


Stan zdrowia:


Alyssa de Gast (Torreador); Zdrowie 5/5; s.zdrowy; SW 6
John Black (Brujah); Zdrowie 5/5; s.zdrowy; SW 5
Bruno "Grizzly" (Gangrel); Zdrowie 6/6; s.zdrowy; SW 5
Carl Miechowy (Nosferatu); Zdrowie 5/5; s.zdrowy; SW 6
Margaux Ryan (Tremere); Zdrowie 5/5; s.zdrowy; SW 6


- Proszę sprawdźcie powyższą rozpiskę z HP i SW czy się zgadza. Bo jak się ręcznie przepisuje z paru KP to różnie to może być. Jak nie będzie reklamacji się znaczy jest okey


- Oki, a co do postu. To minęła z godzina na tych pogaduchach między sobą i rozmowie już po tym jak przyszła Aurora. Na koniec mojego posta jest mniej więcej północ z sb na nd.

- Ok, 4 rano zaczyna się przedświt gdy niebo zaczyna się rozjaśniać ale wampiry mogą jeszcze to znieść, ok 5 rano robi się na tyle widno, że robi się to szkodliwe/zabójcze dla spokrewnionych.

- Podobnie zabójczy dla spokrewnionych dzień kończy się ok 22:30. Dopiero po tej porze można myśleć o wyjściu na zewnątrz chociaż jeszcze jest to pora zmierzchu. Pełna noc zaczyna się ok 23:30.



- Co do samej sceny spotkania to mniej więcej odpisałem co Aurora odpowiada na poszczególne pytania.

Streszczając:

- to nie sa krwawe łowy tylko zlecenie na wykonanie wyroku na brudasie
- zlecenie jest traktowane jako próba czy zespół się sprawdzi
- główną nagrodą jest możliwość pracy bezpośrednio dla szeryf


- Ogólnie jak chcecie pogadać coś z Aurorą to jest jeszcze okazja. Ale nie chciałbym spędzać kolejnej tury na rozmowach na podobne tematy. Więc wolałbym aby się akcja przeniosła gdzieś dalej. Interesuje mnie co by BG zamierzali porabiać przez resztę nocy albo chociaż bezpośrednio po spotkaniu.


---


- I to na tą turę tyle ode mnie Jak jakieś pytania czy coś przegapiłem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline