Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2022, 00:36   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale lecicie z tymi postami...

Ja niestety nie dam rady wrzucać więcej niż jednego w tygodniu

Mogę Wam odpowiadać w komentarzach.
Spox mi to pasuje ostatnio musiałem zrezygnować z sesji bo tyle trzaskali dialogów na google docku że wypadłem z rytmu i się pogubiłem a Black jest za fajną postacią więc nie chciałbym żeby takie coś cię spotkało.

Chcesz żebym dopisał do swojego posta że Carlowi wystarczy żeby się jego guhol mógł pod kogoś podszywać żeby go emigracja nie zgarnęła i jest gotowy za to zaoferować boon albo większy boon zależnie od tego co twoja postać uzna za stosowne.

Cytat:
- Ogólnie jak chcecie pogadać coś z Aurorą to jest jeszcze okazja. Ale nie chciałbym spędzać kolejnej tury na rozmowach na podobne tematy. Więc wolałbym aby się akcja przeniosła gdzieś dalej. Interesuje mnie co by BG zamierzali porabiać przez resztę nocy albo chociaż bezpośrednio po spotkaniu.
Carl nie ma więcej pytań tak jak stoi w poście
- Dał znać weterynarzowi ze schroniska że nie będzie go na nocnej zmianie w pracy.
- Wysłał do Jyhada wiadomość żeby przyniósł mu orzechy bo kruki i gawrony lubią orzechy, do tego improwizowane kołki z krzesła + tą pałkę. Generalnie zamierza chwilę poczekać czy ktoś z koterii się zabierze a potem pojedzie w okolicy lotniska żeby użyć mocy krwi obudzić okoliczne ptactwo a potem namówić je żeby robiło za biologiczne drony.

Zamierza jeszcze tej nocy ruszyć na poszukiwania ma nadzieje że ktoś kto się lepiej zna na walce też dołączy ale to neofita na świętej misji i jeżeli trzeba zginie jako męczennik :P
 
Brilchan jest offline