Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2022, 16:42   #104
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
Grałem w oba Pillarsy, w jedynce pamiętam że zaszedłem dość daleko, ale w międzyczasie coś innego musiało zaprzątnąć moją uwagę, bo odpuściłem na jakiś czas grę, a potem... zwyczajnie nie chciało mi się wracać Od dwójki z kolei się odbiłem. Trochę nie moje klimaty. Ale podobnie było z nowym dodatkiem do pierwszego BG, Siege of Dragonspear. Tam z kolei chyba trochę archaiczny model rozgrywki zawinił.
Mimo że Baldur zawsze stanowił dla mnie złoty środek między "Ajsłindami" (akcja) a Tormentem (fabuła), to mimo wszystko nostalgia zrobiła swoje. Zauważyłem że nie podchodzą mi też gry z cukierkowatą grafiką (pewnie dlatego do dziś nie ruszyłem Divinity) czy powtarzalną - albo nijaką - fabułą (patrz: Skyrim).
 
Rodriguez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem