Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2022, 18:43   #41
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dodałem jeszcze krótki odpis od swojej strony że Carl wraca się do klubu dozbraja i włącza niechętnie telefon to tyle z mojej strony w tej turze. Dodałem jeszcze w poście informacje o dokumentach które ustaliliśmy tutaj z Mi Raazem możesz sobie dopisać large boon od Carla
- Ok, szpoko



Cytat:
@Pipboy79
Margaux ma pozwolenie i swoją broń. Pytanie czy na nią można zamontować tłumik od sprzętu Aurory?
- Zależy jakiego ma tego Glocka. Jak na jakieś wolne ammo np. .45 ACP (250-300 m/s) to przykręceie tłumika wystarczy aby mieć broń wyciszoną. Jak jakieś szybkie ammo jak 9x19 Para (350-450 m/s) to sam tłumik nie wystarczy.

- Większość tego co odbieramy jako huk broni to moment przekraczania bariery dźwięku przez pocisk a to w granicach 320-330 m/s. Dlatego pociski o niższej od tej prędkości (głównie do broni krótkiej, jak .45 ACP lub specjalnie zaprojektowane aby były wolne) są w w miarę dyskretne a szybsze jak choćby większość nowoczesnych do broni krótkiej jak 9x19 Para 350-450 m/s ma właśnie powyżej tej bariery.

- Więc to zależy na jakie ammo chodzi broń Margaux. Sama zdecyduj.




@Wszyscy


- Ogólnie to ta trasa centrum - obrzeża to ok 1 h jazdy samochodem. Ale to przy założeniu standardowej jazdy. Jak kierowca ma 2 kropki, może dojechać w 75% czasu czyli ok 45 min, jak ma 3 kropki to w 50% czasu czyli w 30 min.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline