Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2022, 09:29   #60
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
WMam dostęp do kamer na południe od lotniska Orly. Możecie puścić przynętę tam, a ja będę w stanie monitorować ją przez system kamer miejskich. Na razie przez telefon, bo ktoś musi mi komunikator podrzucić.
Ten dostęp do kamer całkiem przydatna rzecz.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Z wytycznych Pipboya wiem, że mamy jeszcze 2 sektory podobnej wielkości, ale czasowo nie mogę ogarnąć wszystkich trzech. Znaczy mógłbym pewnie, ale to wymagałoby znacznie trudniejszego włamania do centrali monitoringu, albo bycia fizycznie w trzech miejscach na raz.
A dałbyś radę ogarnąć dwa z tych trzech miejsc? A w to 3 posłalibyśmy kruki Carla.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Możemy też zrobić rozpoznanie kamerami + krukami Odyna i później zadecydujemy gdzie kogo puścimy? Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie niż rzucanie się w ciemno, jednak zabierze czas, którego nie ma aż tak wiele.

Co sądzicie?
To chyba by jednak zabrało za dużo czasu i gdyby system kamer namierzył nasz cel w chwili ataku moglibyśmy nie zdążyć na czas by dotrzeć w miejsce ataku i wyeliminować napastnika.
 
Shartan jest offline