Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2022, 21:26   #82
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Jak Bruno zamierza dotrzeć na miejsce umówionej zbiórki? Bo zdaje się do klubu dotarł pieszo. To jak? Dosiada się do kogoś, zamawia taksę czy jeszcze co innego?
Nie wiem w której dzielnicy jest klub Meduzy, bo zależnie od tego Bruno mógłby skoczyć do mieszkania pieszo lub dosiąść się do kogoś kto by go podrzucił. W każdym razie zmieni obecne ubranie na bardziej swobodne motocyklowe i weźmie czarnego ścigacza.

Cytat:
Napisał Coolfon Zobacz post
]Hej ekipa. Mam jedną wątpliwość i się nią podzielę. Chyba się za bardzo rozdrabniamy i dzielimy na za dużo grup przez to ciężej będzie nam klienta ubić na koniec.
Zbyt duży podział może nie okazać się zbyt trafny.

Cytat:
Napisał Coolfon Zobacz post
John przez pracę nad kamerami jest wyłączony całkowicie z akcji bo pilnuje i nadzoruje sieć przez co pozbywamy się z tego co widzę po opisach postaci naszej jednej z głównych sił szturmowych. Ciężko nam będzie dorwać cel gdy fizycznie nie damy rady go złapać albo pojmać. Pewnie uznacie że jestem dziecinna, ale naprawdę nie chcę narażać cywili czy śmiertelników, jak zwał tak zwał, poza tym to nam zlecono zadanie. Więc Bruno byłoby naprawdę świetnie gdybyś doszedł do grupy Alessy, a Carl do grupy z Margo na haczyku.
OK. To Bruno dołączy do grupy Alessi.

Zatem wyglądałoby, to tak John nadzoruje jedną z dzielnic. Niech tam udadzą się Margo i Carl jeśli atak nastąpiłby stosunkowo blisko od miejsca gdzie podpięty jest nasz solista to mógłby przyjść im z pomocą. Zaś Carl wysłałby ptasie drony w te okolice z zasadzką jak i do tej dzielnicy gdzie jest 30% kamer. Zaś Alessia i Bruno z przynętą udadzą się do parków tam gdzie jest 10% kamer.
 
Shartan jest offline