Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2022, 21:54   #84
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie wiem w której dzielnicy jest klub Meduzy, bo zależnie od tego Bruno mógłby skoczyć do mieszkania pieszo lub dosiąść się do kogoś kto by go podrzucił. W każdym razie zmieni obecne ubranie na bardziej swobodne motocyklowe i weźmie czarnego ścigacza.
- Gdzieś w centrum. Więc Orly to pół miasta do przejechania z centrum na rogatki. Może się dosiąść do kogoś albo zamóić taxi czy co.


Cytat:
OK. To Bruno dołączy do grupy Alessi.

- Oki, to może inaczej.


Rejon Północ (ulice; CCVT 30%)



Rejon Centrum (parki; CCVT 10%)



Rejon Południe (ulice; CCVT 50%)




- Umieście swoich BG i BNów w którymś z tych trzech rejonów. Nawet jeśli są jako "rozproszeni" to fizycznie muszą przebywać w którymś z tych trzech rejonów.


- Alyssa + Jewel i 4 BNów
- Margo + Max
- John
- Bruno
- Carl


- Jak kogoś pominąłem na liście to dajcie znać



- Osoby w innych rejonach niż ten w jakim nastąpi atak raczej mają marne szanse aby zdążyć na szybką akcję. Chyba, że ta będzie sie przedłużać. Osoby w tym samym rejonie mają szansę zdążyć na taką akcję nawet jeśli nie będą brały udziału od początku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline