Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2022, 19:49   #759
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 68 - 2526.I.12; bct; popołudnie

Ok, to mój post jest :> W tygodniu to mi trudniej się zebrać do misiowego posta Co do terminu to do północy pt 09.02. Więc jest 8 dób na wrzucenie posta :>


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 14/14 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 15/15 s.zdrowy (0);


ex-BG

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 13/13 s.zdrowy (0); (T 35)
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0); (T 42)



PD



- Carsten 10 PD za wrzucenie szybkiego posta

- Carsten 10 PD za odegranie uciążliwości dżungli

- Carsten 10 PD za wzięcie udziału w wyprawie rozpoznawczej

- Bertrand 10 PD za wrzucenie posta

- Bertrand 10 PD za aktywności obozowe


Razem:



Carsten 325 + 30 = 355 PD (podwładni po 506 PD)

Bertrand 20 + 20 = 45 PD (podwładni po 93 PD)


---




@Wszyscy


- Oki to w tej turze minęło parę dni. Wyprawa rozpoznawcza zdążyła wrócić do głównego obozu przy Wężowej Rzece a następnie cała ekspedycja ruszyła ku piramidzie. Post kończy sie wkrótce po przybyciu ekspedycji na miejsce znalezione przez zwiadowców i rozbijaniu obozu.


Chronologicznie to tak:

01.07; ant; popoł; poprzednia tura (T 67)
01.08; fst; rano; zwiadowcy ruszają spod piramid ku głównemu obozowi
01.09; wlt; popoł; grupka zwiadowców wraca do głównego obozu
01.10; abt; cały dzień; ekspedycja szykuje się do drogi
01.11; mkt; rano; ekspedycja rusza z obozu przy Wężowej Rzece ku piramidom
01.12; bkt; popoł; ekspedycja dociera pod piramidę i rozbija obóz



- Ogólnie to w Wellentag grupa rozpoznawcza z Carstenem, Zoją, Rojo i Olmedo wróciła do obozu. A dwa dni później cała ekspedycja ruszyła ku piramidom. Ponieważ zdecydowana większość jest pieszo to też zajęło prawie 2 dni marszu przez dżunglę. Tą trasą wyznaczaoną wcześniej przez zwiadowców.


- Pod koniec mojego posta całość sił ekspedycji jest w pobliżu piramid i rozbija się na obóz. Pieszo to takim spacerowym tempem gdzieś godzina marszu ku skraju dżungli gdzie zaczynają się piramidy.


- Z wieści przyniesionych przez Amazonki wynika, że królowa Aldera dotrze ze swoją armią za ok 2 dni. Czyli zapewne 01.14.


- Ale do tego czasu ekspedycja jest sama z jaszczurzą armią po sąsiedzku. Jest ryzyko, że jaszczury mogą napaść na obozowiczów. No i trwa narada co by tu można przeciwdziałać na tą okazję. Jest okazja się wypowiedzieć i rzucić jakimś pomysłem



---



- To chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś by było potrzebne do napisania posta to dajcie znać
prawie 2 dni. Wczorajszy i większość dzisiejszego. Dzień był dość pochmurny i duszny.

- A tak poza tym to czas się zabrać wreszcie za tą piramidę



@Carsten


- Wycieczka ku piramidom odbyła się bez większych przygód. Wczoraj maszerowano do rozbicia obozu popołudniu i nocleg upłynął spokojnie. Dzisiaj zaś udało się dotrzeć w pobliże piramidy. Z tego co mówią Amazonki to jest ok 1 h marszu do tych piramid.

- Udało się znaleźć miejsce na obóz dla całej wyprawy. I zaznaczyć szlak nacięciami na drzewach.

- Pytanie na
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline