Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2022, 21:39   #101
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Od czego, to zależy czy to potrwa jedną turę czy dwie?
- Od tego jak się kto szybko zbierze do kupy i dotrze na miejsce. Poza tym to subiektywna wycena sytuacji na gorąco i na szybko, głównie na słuch, bez kontaktu wzrokowego z Jewel.


Cytat:
Bruno planuje ruszyć w stronę Jawel. Tylko trudno mi określić jak daleko od niej jestem i czy lepiej byłoby wcisnąć gaz do dechy czy też lepiej byłoby zeskoczyć z motoru i pobiec w jej stronę.
- Cała trójka jest od niej 1-2 Tury biegu.

- Wszyscy są pieszo. Po motocykl postać musiałaby wrócić gdzieś na ulicę czy gdzie tam go zostawiła co de facto wyłączyłoby ją z akcji. W parku czy placu zabaw jest cisza i spokój więc nie dałoby się ukryć pracy motocykla. Zdradziłby swoją pozycję od razu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline