Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2022, 16:26   #17
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
@Elenorsar, bardzo przyzwoicie wyglądającego kochasia stworzyłeś. Jego gęba nie działa mi na nerwy, a gęby amantów zwykle tak na mnie oddziaływują. I nawet nie chodzi o scenki, po prostu zwykle są to jakieś takie ulizane lalusie.

@Jenny, wybacz tą interwencję, tutaj to akurat czysty przypadek. Swojego posta napisałem generalnie jeszcze zanim ty zamieściłaś swój, tylko coś tam jeszcze poprawiałem i się zeszło zanim wstawiłem. Wielebny od samego początku miał w planach pogadać z profesorkiem i powspominać dawne lata, w końcu nie widzieli się przez długi czas. Działania lekareczki nie wpłynęły na zachowanie Ebenezera. Na razie... .

@Reszta, zamieśćcie na razie chociaż gęby swoich lowelasów, jak nie macie czasu na napisanie posta. Ciekawym ich...
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline