Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2022, 17:02   #260
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 24 - 2520.04.02; bct (4/8); południe

- Oki to mój post jest :> Co do terminu to do końca pt 09.02. Czyli jest 5,5 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Melissa Blitz 14/14; s.zdrowy (mod. 0)
Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0)
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0)


PZ


Budżet wspólny 36 PZ


- Melissa 95 PZ
- Davandrel 225 PZ
- Greta 225 PZ -30 PZ na kozę = 195 PZ


PD


- Greta 10 PD za szybki post

- Greta 5 PD za wewnętrzną wrażliwość na los Porzuconych

- Greta 10 PD za poruszenie wewnętrzne nt. głównego patrona Ostlandu

- Greta 5 PD za interakcję wieczorną z Melissą

- Greta 10 PD za podarowanie kozy gospodyniom

- Melissa 5 PD za wrzucenie posta

- Melissa 10 PD za okazanie zainteresowania miksturą wzmacniającą Inez

- Melissa 10 PD za udział w mszy i bukiet kwiatków w świąntyni

- Melissa 5 PD za zaintesowanie noclegiem Grety

- Melissa 10 PD za wieczorną rozmowę z Ilse

- Davandrell 5 PD za info o L4


---




Razem:


- Melissa 490 + 40 = 530 PD (pomocnicy: 240 PD)

- Davandrell 500 + 5 = 505 PD (pomocnicy: 338 PD)

- Greta 750 + 40 = 790 PD


---





- Oki, to w tej turze minęła noc i początek kolejnego dnia. Poranek i przedpołudnie okazało się wietrzne i deszczowe. Na koniec tury jest wczesne południe, wyszło słońce to zrobiło się dość ładnie chociaż wszystko jest nadal mokre. Do zmierzchu jest ok 8-9 h.


- Ogólnie to szefowe zdecydowały się rano na postój i odpoczynek w podróży. Więc właściwie jest dzień wolny.


- Część wspólna posta, ta pierwsza, to pi x oko streszczenie poprzedniego wieczora i obecnego poranka. W tym jakoś mogli uczestniczyć wszyscy BG.


- Potem są indywidualne scenki. Też albo retrospekcja z wieczoru albo już kolejnego dnia.



- Zaś ogólnie jest dzień wolny i w sumie macie go do rozdysponowania w tej turze



Cytat:
@Pipboy79 Melissa prosiła Inez o przyrządzenie tej mikstury co ostatnio, i jakby była możliwość, to podpatrzyła by przepis Będę wydawać punkty, tylko się muszę zastanowić na co, w tym tygodniu pomyśle.
- Z PD-kami szpoko, nic pilnego. Tak tylko mi się rzuca w oczy przy zliczaniu PD-ków, że już trochę ich macie.

- Co do przepisu na miksturę to rano Inez pokazała i wyjaśniła Melissie jak to się robi.



Cytat:
Udało mi się odpisać rzutem na taśmę jeszcze w tej. Mistrzu, uwzględnij proszę chęć Grety do przenocowania w chacie na zaproszenie medyczki i odpisz mi z sakiewki złoto za jedną kozę.
- Uwzględniłem




---


- No i tyle ode mnie na tą turę Gdybym o czyms zapomniał albo komuś coś było potrzebne do napisania posta to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline