Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2022, 09:45   #2263
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.

Zaczęliśmy wrzesień i zgodnie z obietnicą wracamy. Na początek zgromadziłem Was w jednym miejscu.

Nawia była rozejrzeć się po miejscu, które Wilkołaki wskazały jako Złe.

Teraz znajdujecie się o świcie w Płocku w pełnym składzie. Wiecie, że Żerca nie żyje. Zatłukł do Wolrad.

Pewnie macie mnóstwo pytań. Pewnie też wiele nie pamiętacie. Spokojnie zacznijmy od komentarzy, żeby sobie wszystko przypomnieć, a później możemy planować co dalej. Nie oczekuje długich postów. musimy postawić na dynamikę, jeżeli chcemy doprowadzić to do końca.

Pożądanie (nieczystość) i Chciwość już wyeliminowaliście. Nie udało się dopaść Eberharda.

Chciałbym mieć od Was posty tak do 7 września.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline