Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2022, 13:03   #114
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Po tym jak przeoczyłem wzmiankę o tym ile do świtu, to już nie moge uchodzić za intelektualistę co? Zamiast drona zostaje biegać za Brudasem z rasistką przy boku.

Powiedzcie, czy mogę liczyć na opis sytuacji przez radio?

I jeszcze jeden szczegół... wampirom nie biją serca (chyba, że chcą, żeby biły... ale szkoda krwi na to), więc krew nie wycieka z nich jak z ludzi. Co więcej wampir, który jest głodny (a w zasadzie głównie takie polują) nie ma w sobie aż tak wiele tej krwi. Oczywiście nie neguje planu, dron może iść na kolejną okazję. Tylko gdzieś tam widzę, jak wygląda HP Bruno i mam to dziwne uczucie, że gdy dojdzie do konfrontacji z drugą grupą, to ja będę między Brudasem a Margo....

No i trzeba wrócić do domu przed świtem. Może Allysa lub Carl mogliby zorganizować jakąś bezpieczną miejscówkę 15-20 minut od nas?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline