Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2022, 10:38   #2266
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Wracamy \^.^/

No ja mam kilka pytań i uwag:

1. Podsumowując - Złe Ziemie to płaskowyż z menhirami pokrytymi całą tą makabrą, otoczony zniszczonym mrohnym lasem? Jaki one mniej więcej obejmują obszar? Trygław był w stanie atakować Nawię, gdy ta dotykała podłoża, jak i w locie na całym jego terenie, czy tylko na płaskowyżu?

Powtórzyłbym eksperyment za dnia, tylko Nawki mi szkoda Ciekawe czy słońce jest tam w ogóle w stanie przebić się przez deszczowe chmury. Może po to one tam są, żeby go nie przypalało i żeby ognia nie dało się użyć, ale jak to taki sam kabalista co Bezgłowy, to i ogień niewiele zrobi.

2. Nawka nie powinna się obnosić ze swoją nieludzką naturą, to wbrew zasadom Dworu Jesieni i proszenie się o kłopoty. Dlatego wnoszę by w Płocku pojawiła się bądź okryta jakimi szatami przesłaniającymi korową skórę, pod wpływem niewidzialności (sight unseen) lub gdy efekt ustąpi

3. Żeby uzgodnić naturę żywiołu Nawii, zrobiłem ją jako Inanimae - Cień, choć cień to taki żywioł/nieżywoł, choć nawet mógłby być podkategorią wody, podobnie jak dym, podkategorią ognia, a błyskawica - powietrza. Podobne Inanimae się gdzieś tam przewijały w podręczniku. Chyba nie będzie w tym sprzeczności.
 
Cai jest offline