Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2022, 15:43   #2267
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
1. Las o promieniu około 7-8km. Wzgórze to jakiś kilometr kwadratowy, ale z góry wyraźnie widać, że ma kształt koła.

Trygław zdawał się nie odnotować przylotu Nawii, póki nie usiadła na menhirze. Za to w czasie ucieczki to były ciągłe ataki w powietrzu i na ziemi aż do opuszczenia obszaru oddalonego o te 7-8km od środka koła trupów.

2. Ok, uznaj ją za niewidzialną, lub ubraną.

3. Co do Inanimae to żywiołem się kierowałem pod kątem skradzionego deszczu. Ale nie musisz się tego trzymać. Za to fakt bycia Inanimae spowodował, że ataki oparte w 100% o zmianę ciała Nawii były "czasową niedogodnością" zamiast "pewną śmiercią".
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline