Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2022, 18:17   #27
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Pościk wisi, czas na podróż

Mała uwaga z mojej strony... nie bawimy się w żadne symulacje historyczne, i inne takie masochizmy, więc mi tu nie jojczyć czasem, że powinno być tak i srak :P wiem, że np. Olympic powinien wypływać z Liverpoolu... i nie pływał do Ameryki Południowej, a do Północnej, co mi zwisa i powiewa. Wasz tam płynie, i tyle, dopiero potem do USA xP
Podobnie z pokładami, i co dokładnie na jakim było...

Ogólnie więc... czas na rozpoczęcie pierwszego etapu podróży. Na chorobę morską, na fancy życie pierwszej klasy, na... "fikołki" na pokładzie statku, czy co tam sobie kto zażyczy

Aż 7 dni morskiej drogi!

Co do losowania kabin, SERIO tak wyszło z kostek

Forma odpisów dowolna, dajcie tylko znać jaka, żebym/żebyśmy potem nie wiadomo ile dni czekali(i się wkurzali?) nim w końcu się pojawi info, jak kto ma zamiar pisać w tej kolejce.

Dla ciekawskich, tu macie kilka rzeczy, jak to wyglądało na owym statku...

https://cabinliners.weebly.com/olymp...lass-1928.html

Termin na odpisy do 10.09

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 03-09-2022 o 18:21.
Buka jest offline