Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2022, 22:41   #73
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 19 - 1998.02.02 pn, południe

Oki, to mój post jest :> Termin już w miarę standardowy czyli do pt. 09.02. To 6 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)
Lyra Pereira Carvalho - 10/10; s.zdrowy (0)
- Eurico Avilés Otero - 12/12; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 155 100 $

+ 2x 100 = 200 $ za terminowy post
+ 1x 1 000 $ za przydział zadań i podział na grupy
- 12x 200 = -2 400 $ za bilety na lot Margarita - Barcelona

stan końcowy: 153 900 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada)


---





- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęła mniej więcej doba. Wtedy była wczesna niedziela teraz jest wczesny poniedziałek.


- Jbc to nie było veto w sprawie powyższej rozpiski na grupy i zadania to tak to założyłem w swoim poście. Ale gdyby jeszcze ktoś chciał coś poprzesuwać to jeszcze w tej turze jest okazja


- Co zaś do reszty niedzieli to minęła raczej spokojnie i lajtowo. Ktoś, coś by chciał z tej okazji to jest okazja w tej turze no ale już raczej jako retrospekcja.

- Z rana zaś zaczął się ruch. Czyli albo się towarzystwo ruszyło na lotnisko albo w miasto czy inne zakamarki wyspy. Póki co oko kamery skupiłem tam gdzie byli BG.

- Bilet lotniczy na takie lokalne trasy to ok 200 $ na głowę. Więc na 12 (4 BG + pomocnicy + 8 BN-ów) to poszło 2 400 $ z wspólnej puli.

- Sam lot trwał dość krótko, ok 15-20 min. Dłużej wiec pewnie zeszło na lotniskach z czekaniem, odprawą itd. Oczywiście to rejsowy lot więc żadnych noży, broni, materiałów wybuchowych itd.

- Nie było miejsca tak na ostatnią chwilę aby upchać tuzin osób na jeden lot. Więc Carla zamówiła w trzech kolejnych do wieczora wszyscy wyznaczeni powinni zjechać się do hotelu.



Grupa Barcelona



poranny lot:

Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)
Lyra Pereira Carvalho - 10/10; s.zdrowy (0)
- Eurico Avilés Otero - 12/12; s.zdrowy (0)

południowy i wieczorny lot:

01 Arana Flores, Augusto (Tercio)
03 Barton, Jamie (Frog)
04 Cassady, Michael (Jumper)
10 Lorenzo, Marco (Carabinier)
11 Meister, Monique (Tweety)
14 Petrenko, Oleg (Cossac)
15 Rana, Toofan (Storm)
16 Rojas, Alberto (Blanco)



- Co do grafiku przylotów to po cichu założyłem, że BG z pomocnikami polecą pierwszym lotem. A reszta najemników kolejnymi. No ale jak chcecie możecie to jakoś edytować. Tak czy inaczej do wieczora cała dwunastka zleci się na raty do hotelu.


- Rano dzwoniła też Amanda. Wygląda na to, że w południe będzie mogła zabrać swoją grupę na Grenadę. Co tam mają działać to pytałem pod koniec poprzedniej tury czyli co i za ile mają kupić lub nie. Więc pewnie najprędzej i tak wrócą kolejnego dnia.


- Grupa Barcelony zatrzymuje się w hotelu "Dorado". To południowe krańce miasta, niedaleko lotniska, ok 1-2 km w linii prostej. Objazdem samochodem dłużej.

- Za 1 000 $ za tydzień lub 200 $ za dobę można wynająć osobówkę jeśli ktoś by chciał.

- Mają mniej wiecej namiar gdzie są koszary Gwardii Narodowej.



- No i w tej turze bym chciał głównie wiedzieć jak się BG ze swoją świtą zabierają do tego questa z GN Macie do dyspozycji cały poniedziałem ale jakby to było coś dłuższego to może być też i następny dzień. Jbc coś było potrzeba wiedzieć do posta czy deklarki to dajcie znać


---


- No i chyba tyle ode mnie na tą turę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline