Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2022, 13:35   #28
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gdy dotarli do parkingu John zobaczył Jewel. Przechylił głowę jak nie przymierzając jeden z gołębi Carla i ocenił brudne plamy, które zakrywały część kształtów kobiecej figury. Potrząsnął głową jakby odganiając jakieś myśli z głowy i spojrzał na rozerwaną siatkę. Nie rozciętą, a rozerwaną.

- Silne bydle - rzucił bardziej do siebie niż do towarzyszy.
- Popilnuj mi plecaczka - powiedział podając plecak Jewel. Przewrócił oczami gdy zobaczył Carla odprawiającego rytuał ze zwierzętami.
- Noe kurwa pierdolony nam się znalazł. Jak nikt z nas nie zginie tej nocy, to będzie cud - wymamrotał do siebie, po czym w serdecznym geście i z uśmiechem pomachał do Carla akurat rozmawiającego ze szczurami.

Przeszedł na parking. Wymienił kilka zdań z Margo. Nadal miał ze sobą kajdanki schowane za paskiem i latarkę ściskną w ręce.. Po skończonej rozmowie cisza się przeciągała. W całej postawie Johna zaszła jakaś zmiana. Zaczął sprawiać wrażenie groźnego. Czy to Margo swoimi uwagami doprowadziła go do takiego stanu? On już nie był cichym obserwatorem zza oka kamery. Teraz sam wyglądał jakby chciał komuś spuścić manto pod byle pretekstem.

Aktywacja dyscypliny Odstraszanie.
Przeciwnik musi przejść test Opanowania i Determinacji (PT=2) chcąc zaatakować Johnego.



- Carl, pamiętaj, żeby nie zostawiać za sobą niczego czego dotykałeś. Nie chcemy, żeby ktoś wrzucał nasze odciski do bazy danych.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline