Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2022, 19:16   #31
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Jak już się wcześniej produkowałem w temacie, to wypadałoby odpowiedzieć na pytania.

Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
____
Pierwsze pytania do chętnych na polowanie na heretyka.
1. Czy wybór edycji systemu determinuje twój potencjalny udział w sesji?
2. Czy zamieszczenie tutoriala odnośnie tworzenia, rozwoju postaci i zasad pomoże w zainteresowaniu cię nową edycją, i rzecz jasna samą proponowaną przygodą?
Złączę odpowiedź, odnosząc się do wcześniejszych słów - nie wiem, czy miałbym czas/chęci przedzierać się przez nową edycję, bo podręcznik przejrzałem raz i pobieżnie u znajomego. Także z mojej strony step-by-step guide byłby mile widziany.

Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
____
Pytanie do osób zainteresowanych sesją w Kulcie.
1. Czy byliby chętni na sesję zero przed rozegraniem właściwej przygody?
Chodziłoby o wspólne tworzenie postaci, rozegranie kilku scenek z nastoletnich lat bohaterów, a tym samym stworzenie bazy do budowania wzajemnych relacji BG.
Brzmi spoko. Dołożyłbym do tej sesji zero pozagrową dyskusję nad wątkami, jakie miałyby być poruszone i w jaki sposób, żeby uniknąć potencjalnych zgrzytów, na wypadek gdyby ewentualny explicit content miał pójść w niesmacznym kierunku.
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem