Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2022, 20:51   #32
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pierwsze pytania do chętnych na polowanie na heretyka.
1. Czy wybór edycji systemu determinuje twój potencjalny udział w sesji?
2. Czy zamieszczenie tutoriala odnośnie tworzenia, rozwoju postaci i zasad pomoże w zainteresowaniu cię nową edycją, i rzecz jasna samą proponowaną przygodą?
Ad.1.: Trochę tak, ale tylko trochę. Otóż jeśli chodzi o drugą edycję Młotka, to w moim przypadku jedynie kwestia odświeżenia tego i owego, bo przygodę z systemem zaczynałem jeszcze eony temu, w czasach licealnych. Jeśli chodzi zaś o edycję nr 4, to praktycznie nauka od zera. Im bardziej różni się od "dwójki", tym gorzej dla mnie.
Ad.2.: Zainteresowany jestem tak czy inaczej, zresztą jeśli chodzi o mechę to ja i tak jestem z obozu tych, co to muszą przysiąść i samemu, bo to trzeba na spokojnie. Nie lubię jak mi ktoś coś objaśnia, wolę ogarnąć temat sam

Jeszcze pytanie odnośnie samej sesji młotka - o ile takowa dojdzie do skutku - na jakim poziomie doświadczenia zaczynaliby BG?
 
Rodriguez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem