Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2022, 20:56   #87
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Zazwyczaj najbardziej toksyczni są ci co innym wypominają toksyczność, choć działa to praktycznie ze wszystkimi innymi zjawiskami, jak nietolerancja, rasizm oraz inne. Ot taka luźna uwaga, a nie wkładanie kija w mrowisko.
A tak serio i całkiem szczerze przez chwilę tylko miałem nadzieję, że jest jeszcze szansa dla tej sesji i dla tej drużyny, szczególnie dla tak dobrze zapowiadającej się i klimatycznej postaci jaką prowadziła Belatrix. Zresztą wszystkie inne też są takie.
Jednak po takich gwałtownych reakcjach i skakaniu sobie do oczu z byle powodu niestety obecnie nie wróżę niczego dobrego dalszym losom tej sesji.
Podtrzymuje moje odczucia. Jestem tu od niedawna (w stosunku do większości innych graczy), ale nie sądziłem, że środowisko o wąskich zainteresowaniach tym samym czyli RPG może być tak kłótliwe, żeby nie powiedzieć toksyczne. Po prostu jest to smutne i przykro na to patrzeć.

EDIT:
Proszę mnie nie zrozumieć źle. Nadal potrzymuję chęć kontynuowania przygody i nadal uważam, że drużynę mieliśmy świetnie dobraną więc tym bardziej szkoda. Nadal też podtrzymuję stwierdzenie, że raczej się to nie uda by grać dalej, ale być może się mylę.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.

Ostatnio edytowane przez Connor : 07-09-2022 o 21:13.
Connor jest offline