Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2022, 08:56   #2274
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest Post.

Ze strony Arvelusa nie mam odpowiedzi. Jego postać na razie jest NPCem, a pierwsze skrzypce u Wilkołaków gra Nadia.

Rzuciłem Bogumysłowi nieco światła na posiadaną wiedzę w kontekście tego co widzieliście.

Ostatnio oglądałem finał 4 sezonu Stranger Things. Myślę czy ich jakoś nie pozwać za tego wielkiego złola, który na małe miasteczko sprowadza nieszczęścia. Ten "upside down" jest praktycznie tym czym Umbra w mojej sesji... A koleś, który łamał kości dzieciakom zdalnie, bez wychodzenia z domu to już w ogóle plagiat... Eh.. Potrzebuję dobrego prawnika i może nie będę musiał pracować do końca życia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline