Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2022, 20:43   #2275
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Damn, no racja. Powinienem puścić Nawce "Running up that Hill", gdy zwiewała z przeklętej ziemi :>

Co do posta, co ja tam chciałem.. a, tak:

1. Rzucić na Bogumysła cantrip Morning’s Grace (Dawn, Lev 2, Unleashed), gdy siedział w księgach. Mechanicznie obniża ST testów umysłowych, fabularnie może dać śmiertelnikowi przebłysk, podsunąć jakiś genialny pomysł w zgłębianym temacie.

2. Odpocząc w swoim Holding, odzyskać zdrowie i poziom Weaving. Willpower chyba nie, zapomniałem, jak się odzyskuje Willpower. Ogarnąć Sprite'a.

3. Za pomocą Gramarye i/lub Okultyzmu i wizji jak pętane były duchy, wymyślić rytuał jak je uwalniać. Potem przetestować dla pewności na tym duchu co celi strzegł. Niekoniecznie od razu teraz. Zastanowić się, czy Nawia jest w stanie wykorzystać moc krwistych kryształów Pierzastego, aby na przykład taki rytuał wzmocnić zwiększając jego moc i zasięg.

4. Innym pomysłem jest na przykład zrobienie jakimś cantripo/rytuałem głębokiego uskoku w ziemi wokół domeny Trygława, aby nic żywego już tam nie przełaziło.
 
Cai jest offline