Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2022, 10:47   #79
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 20 - 1998.02.05 cz, popołudnie

Oki, to mój post jest :> Termin już w miarę standardowy czyli do pt. 09.16. To 5 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)
Lyra Pereira Carvalho - 10/10; s.zdrowy (0)
- Eurico Avilés Otero - 12/12; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 155 100 $

+ 2x 100 = 200 $ za terminowy post
+ 1x 1 000 $ za przydział zadań i podział na grupy
- 1x 20 = -20 $ za bilety na rejs Margarita - Barcelona

stan końcowy: 154 980 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada)
10x noktowizor II-gen (Margarita)

---



- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęła mniej więcej parę dni. Zrobił się z początku tygodnia.


- W poście grupa Granda pi x oko zrobiła rozpoznanie pod przewodem swojego małego i obrotnego przewodnika (Franka). Pi x oko mają rozpozane ok 3-4 lokali w jakich zawijają po pracy część gwardzistów z pobliskich koszar. Kończą ok 16-17-tej i potem zawijają na trochę rozrywki. Raczej są wtedy w cywilu więc jak się nie wie kto to to łatwo ich nie rozpoznać.

- Jeśli BG mają jakieś plany, pytania czy co do kogoś z BN-ów to w tej kolejce można to zapytać. Ja tylko tak ogólnie nakreśliłem jak to wygląda od samego jeżdżenia tu i tam i zerkania na gwardzistów po cywilnemu w klubach.

- Poza tym w czw przypływa Paul "Newman". Pi x oko rozpoznał z Lando jak to się ma sprawa z dostępem broni u handlarzy na Grenadzie. Z mechy to maja oni poziom Innowacyjności 5. Czyli ten sprzęt co w ściądze ekwipunku jest na poziomie 1-5. Co do ilości to różnie. Tak od ręki to na 10+3k10 szt na dany model. Ceny jak w tym spisie ekwipunku.


- I gwoli wyjaśnienia to broń potrzebna jest i do szkolenia i potem dla oddziałów bojowych. Przy czym to nie musi być ta sama broń. Jeśli wyszkolone oddziały zabiorą ze sobą broń jaką się szkoliły to mogą być uznane za uzbrojone w tą broń. Ale wówczas nie ma broni do szkolenia. I na odwrót. No chyba, że oddziały szkoleniowe będą miały swoją broń przypisana na stałe a oddziały bojowe swoją.


- Co do innych zadań to Wuj Sam uporał się z rozpoznaniem ratusza na Grenadzie. Pozostali w Grupie Rozpoznawczej jeszcze zajmują się swoimi celami. Znalazła się załoga do "Black Horse".


- Poza tym nie samą robotą człowiek żyje więc są krótkie zahaczki fabularne co poszczególni najemnicy porabiali w czasie wolnym podczas tych paru dni w Barcelonie.



Grupa Barcelona



Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)
Lyra Pereira Carvalho - 10/10; s.zdrowy (0)
- Eurico Avilés Otero - 12/12; s.zdrowy (0)

01 Arana Flores, Augusto (Tercio)
03 Barton, Jamie (Frog)
04 Cassady, Michael (Jumper)
10 Lorenzo, Marco (Carabinier)
11 Meister, Monique (Tweety)
14 Petrenko, Oleg (Cossac)
15 Rana, Toofan (Storm)
16 Rojas, Alberto (Blanco)

---



- I chyba tyle ode mnie. Jak coś to dajcie znać to postaram się odpisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline