Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2022, 17:08   #38
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Sonda zakończona.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie głosy, komentarze i uwagi.
Wyniki zaiste ciekawe i przyznam szczerze, że troszkę niespodziewane.
Przemyślałem temat, przekalkulowałem sobie wszystkie za i przeciw i wyciągnąłem wnioski.

____
Konkluzja sondy jest taka, że w najbliższym tygodniu ukażą się dwie rekrutacje.
Będzie to zwycięzca sondy, czyli Kult oraz kochany przez wszystkich Młotek.

____
Rekrutacja do Warhammera będzie dokładnie taka jak zapowiadałem. Jedyną zmienną może być liczba graczy. Optymalnie zapewne byłoby rozpocząć grę z czterema zaangażowanymi graczami. To już jednak zależeć będzie od liczby chętnych i rodzaju zgłoszeń.

____
Kult wystartuje z troszkę zmodyfikowanym pomysłem. Na propozycję sesji zero pojawiło się ogólne zainteresowanie, dlatego też właśnie na taką rekrutację się zdecydowałem.
Będzie to zatem krótkie wprowadzenie w świat i ogólnie temat sesji, plus do tego wspólne omawianie postaci. Mam przygotowanych kilka scenek obejmujących nastoletnie lata życia BG. Wszystkie one są można powiedzieć kluczowe i mocno rzutujące na dalszą przyszłość bohaterów. Zależnie od tego, jak ułoży się nam gra, to prolog można albo rozszerzyć, albo maksymalnie skrócić.
Po jego rozegraniu oczywiście przejdziemy do wątku fabularnego opisanej w pierwszy poście sondy.
 
Nuada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem