Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2022, 21:30   #36
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Twoja odpowiedź potwierdza jedynie to co napisałem. Z całości wyciągasz jedynie to, że "focham ciebie". Wyciągasz także sesje, w której wielokrotnie pisałem ci, że nie podoba mi się w jakim kierunku pcha sesja moją postać. Definitywnie nie było to dla mojej postaci. Twoją reakcja zawsze było "Zbyt mocno się wczuwasz w postać". Na tym chyba polega RPG, że wczuwa się ktoś w postać i odgrywa tak, jak ta postać powinna się zachować, a nie tak jak chciałby tego MG. Twoja reakcja na to, że nie do końca robiłem tak jak chciałaś (a naginałem się temu mocno) było zabicie mojej postaci. Może to i dobrze, bo dla mnie ważniejsze jest nawet odejście postaci od głównego wątku (z czym u ciebie wiąże się odejście z sesji), niż granie nie tak jak wyobrażam sobie postać. Jednak wolałbym, abyś to ze mną uzgodniła i żeby moja postać odeszła w odpowiedni sposób, a nie tak na odwal jak zostało to zrobione.
 
Elenorsar jest offline