Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2022, 22:18   #12
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cześć.

Byłbym zainteresowany, ale przede mną stoi kilka przeszkód i od tego, czy pomożesz mi je pokonać zależne byłoby, czy dołączę.

Otóż sprawa wygląda tak. Nigdy nie grałem w Pathfindera, ani nie wiem, czym on jest, jednak z twojego opisu bardzo mi się to spodobało. Także zero znajomości świata oraz mechaniki, a co za tym idzie nie mam pojęcia jak tworzyć postać (to jeszcze byłoby do nadrobienia, jak jest podręcznik w języku polskim), a także nazwy i skróty których używasz są dla mnie niejasne. Tak samo nie mam pojęcia jak posługiwać się SRD, do którego linka podesłałeś.

Jak podchodzisz do takiego laika w tym RPGu i jeżeli jesteś w stanie mi pomóc to na ile, a ile bym musiał sam nadrobić? (I jak nadrobić, to co :P)
 
Elenorsar jest offline