Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2022, 05:08   #37
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Jak już pierzemy brudy publicznie to pierzmy... Ja też się za bardzo wczuwam i za dużo przeżywam. Oprócz tego marudzę, stękam i narzekam. No taki jestem, nie będę twierdził, że jest inaczej. Od Buki się tego nasłuchałem, że aż uszy więdły. Ale generalnie było to w formie żartu, więc chociaż się trochę przykro robi to jakoś wytrzymuję. Czasem się coś odszczeknę.

Że na mnie narzekała? Domyślałem się, z resztą było to raczej oczywiste, bo do mnie też narzekała na innego gracza (nie chcę mówić, na którego, ale nie na Ciebie Elenorsar). A niech sobie narzeka, my ponarzekajmy na nią.

Bardziej mnie zastanawia gdzie i kiedy były takie problemy z dogadaniem się ze mną poza sesją? Przyznaję się do jednego - właśnie w tej sesji, ale tutaj spięcie było z Jenny i fakt początkowo nie rozumiałem o co chodzi, dopóki nie padło słowo klucz "postać wszystkowiedząca". Tak to był mój błąd. Posypałem głowę popiołem i obiecałem poprawę. Jakieś problemy z dogadaniem się ze mną mogą wynikać z faktu, że to forum jest moją jedyną formą styczności z RPGami - przy stole nie grałem nigdy.

Wracając do naszej MG. "Nie pitol", "Marudzisz", "Wymyślasz", " Jojczysz" - też mnie tym wkurza. Dostaję identyczne teksty i jeszcze "nie mam zamiaru dłużej o tym tutaj dyskutować", z tym że cholera... ja marudzę no, taka prawda. Oczywiście, że mnie to irytuje i pewnie bym się rzucał gdyby nie było w tym przynajmniej częściowej prawdy.

Nie wiem co Buka pisała na Twój temat do innych, ja dostałem jedynie informację, że masz focha, bo pokłóciliście się o jedną ze scenek w tej sesji. Z tego co pisała jednoznacznie wynikało, że liczy na Twój powrót.

I powiem tak: Buka jest wkurzająca, czasem apodyktyczna, lubi ludzi poobgadywać, a czasem też zgnoić... ale mimo to da się lubić. Ja ją lubię, mam nadzieję, że chociaż z minimalną wzajemnością. Po za tym ma też sporo innych zalet (i wad też ale tych już wystarczy). Ciebie Elenorsar też lubię i bardzo fajnie nam się razem grało, dlatego mam nadzieję, że jednak wrócisz do sesji...

Generalnie moje zalecenia są takie:
Ja muszę się trochę opanować z marudzeniem i przeżywaniem,
Buka powinna mieć więcej wyrozumiałości i mówić każdemu wprost co jest nie tak zamiast narzekać do innych. Wiem, wiem jako MG prowadzący ileśtam sesji czasem nie ma się już siły na takie rozkminy - jest to argument, który na prawdę do mnie przemawia. Jednak z drugiej strony, jeśli samemu natworzyło się ileś tych sesji to trzeba brać za nie odpowiedzialność i rozmawiać z graczami - szczególnie, że w dużej mierze się powtarzamy.
A ty Elenorsar powinieneś traktować to wszystko bardziej z przymrużeniem oka, bo w sumie to tylko gra. Nie ma co brać tak bardzo wszystkiego do siebie i przeżywać. Myślę, że najlepiej by było gdybyśmy się wszyscy ogarnęli i wrócili do gry. Na prawdę liczę na Twój powrót Elenorsar!

A teraz muszę kończyć, bo się przez Was do pracy spóźnię...
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline