Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2022, 05:56   #38
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
"Rezygnuję z sesji z powodów osobistych/z powodów dużych...nieporozumień powiązanych z MG".

Można było tak napisać? Można było... ale neee, trzeba właśnie publicznie wiaderkiem pomyj, i robić chlew w sesji, ścianami textu...

W jednym z doców(nie pamiętam którym/zostało to skasowane by nie było tyle textu) napisałeś, że Cię nie będzie jako komentarz na jego dole, dlatego ja spytałam tu w docu westernu, graczy, czy lecimy dalej w docu czy czekamy. Stwierdzili, że czekamy (Arthur/Kerm), więc czekaliśmy. I to było ZANIM cokolwiek się stało na naszej linii... więc jak masz problemy z pamięcią no to... ¯\_(ツ)_/¯

A co do nie odpisywania innych graczy w tej kolejce... przecież my pisaliśmy w docu, zanim stwierdziliśmy, że jednak robimy przerwę i czekamy??

Ale mniejsza już z tym...

Ja się z kolei zastanawiam, co chcesz teraz osiągnąć<pytanie retoryczne, nie chcę odpowiedzi>, masz zamiar rozwalić sesję całkowicie? Bo jesteś na dobrej drodze... i owszem, sprawa w sumie nie dotyczy innych graczy, i jest niepotrzebne upublicznianie jej i zawracanie im głowy "różnymi takimi".

Dlatego też:

Zrezygnowałeś z sesji. Ok. Dzięki za grę, powodzenia w innych, i do widzenia! Jednocześnie zaś, skoro już tu nie grasz, proszę tu już więcej nie dyskutować, i nie pisać, nie życzę tego sobie. W przeciwnym wypadku zgłoszę to moderacji, za sianie fermentu w sesji/spamu, czy coś... ex-graczu.

-------------
Pliman, ale oczywiście ja wam 99% walę wprost co i jak, ale wielu często to wtedy... zaboli. No i im psuję humor, i inne takie... a obgadywanie innych? Toż każdy na świecie tak robi :P a cała reszta, którą mi tu tak pięknie wypisałeś... ał, ał! Tak o mnie myślisz? Wow, smuteczek...

Co do wielu sesji, i wielu graczy... ja jakoś nie zauważyłam by z tych 18, czy ilu ich tam jest, w tych paru sesjach, ktoś na mnie strasznie warczał, bo jestem be?

Ogólnie jednak, nie mam ochoty na dalsze dyskusje. Ani tu, ani w innych komentarzach sesyjnych. Nie chce mi się klepac po klawiaturze, serio. A wszystko można było sobie obgadać poza publicznością.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline