Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2022, 06:30   #25
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Vertis jeżeli mechanika jest tutaj problemem, to akurat nie byłoby problemu przynajmiej ode mnie. Chyba wcześniej źle się wyraziłem. Ja nie chciałem, aby ktokolwiek za mnie robił postać. Czy to mechanicznie, czy fabularnie. Tworzenie postaci to jedna z lepszych czynności Tutaj w sprawie pomocy chodziło mi np. jak w sesji Gladina o Snotlingach. Wskazanie stron, które trzeba przeczytać w podręczniku (o ile jest po polsku). Takie minimum co przeczytać, aby zrozumieć świat, co przeczytać, aby pojąć chociaż częściowo mechanikę oraz inne niezbędne rzeczy. Na start na pewno nie będzie mi potrzebne czytanie kilkuset stron podręcznika. Identycznie było właśnie w tamten rekrutacji. Przeczytałem wskazane fragmenty i na tej podstawie stworzyłem postać z mechaniką. Ewentualne błędy były od razu prostowane przez Gladina, a także dawał mi podpowiedzi, bo jako zielonemu graczowi z mechaniką od razu w niektórych momentach był u mnie problem, ale szybko się akurat tego uczyłem.

Teraz też do końca nie rozumiem co miałeś na myśli "karty od osób znających PFa będę brał pod uwagę w pierwszej kolejności", a teraz mówisz o "min-maxerów". Problemem dla ciebie jest nieznajomość mechaniki, lore, czy czego? Tutaj zostało pół miesiąca do zakończenia rekruty. Dużo z tego da się nadrobić.
 
Elenorsar jest offline