Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2007, 20:10   #101
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Mervil trochę oszołomiony pokazem zdolności i mową Jerggena zdecydował, że ten człowiek będzie dobrym towarzyszem.
- Mam na imię Mervil i jestem najemnikiem - przedstawił się magowi - Jeśli chodzi o drużynę, to chętnie się przyłączę, tylko jest mały problem. Wraz z moimi towarzyszami w nieznany mi sposób przenieśliśmy się w tutejsze okolice z pewnych podziemi. Pewien pustelnik... to był dobry człowiek... powiedział nam o sekcie, rebeliantach i okolicy. Kiedy z nim rozmawialiśmy do jego chaty wpadli członkowie sekty i go zabili. Mnie zaprowadzili na tę arenę, a moich towarzyszy gdzieś indziej. Nie znam ich dobrze ale chciałbym wiedzieć co się z nimi dzieje. Trochę nieokrzesany elf, ponury, czarnowłosy człowiek i siwobrody krasnolud. Widziałeś może któregoś z nich? Mam złe przeczucia, raczej nie jest z nimi najlepiej... nie wiem co ci z sekty mają zamiar im zrobić. A tak, w zasadzie to co tutaj robisz? Nigdy nie słyszałem o ludziach pustyni.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 22-09-2007 o 22:49.
TwoHandedSword jest offline