Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2022, 23:39   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Powiem Ci że kusi, ale nie wiem czy moja głowa dźwignęłaby te autorskie modyfikacje. Po prawdzie to jeszcze się w nie za bardzo nie zagłębiałem
- Nie jesto to jakieś szczególnie trudne. Wystarczy odpalić podręcznik i wybrać sobie coś z puli skillów póki się limit nie wyczerpie. Można też skorzystać z którejś z podręcznikowych profesji i spisywać jak leci póki limit się nie wyczerpie. Albo wybrać którąś z gotowych mechanicznie postaci zmajstrowanych przeze mnie.


Cytat:
Czy wkręcenie do sesji kolejnego elfa stanowiłoby problem?
- Per se to inny elf w ograniczonej liczebnie grupie jaka podróżuje ze sobą przez 2 tyg raczej by się rzucał w oczy. No ale mam nadzieję, że wszyscy okażą wyrozumienie i przymkną na to oko bez wnikania w co i jak skoro wiadomo, że metagrowo to efekt rekruty dodatkowej do sesji co już trwa. Taka dodatkowa postać też mogła z jakichś powodów spóźnić się na wyjazd wesołej komanii i np. dopiero "teraz" ją dogoniła. Ogólnie jak będzie KP to się pomyśli nad tymi detalami



Cytat:
I, po zsumowaniu wszystkich punktów umiejętości itp. która to profesja mniej więcej by wychodziła?
- Postać z 20 podstawkami i 5 umsami zaawansowanymi i startująca od średniej od 30 w cechach głównych a nie 20? I jeszcze 3 000 pkt do wydania? No minus to, że liczy się Ataki i ewentualnie Magię od 0 a nie 1 i dochodzą wydatki na Rangi jeśli ktoś nie chce być na samym dnie drabiny społecznej. No to myślę, że gdzieś pogranicze 1 i 2-giej profesji ze wskazaniem na początki 2-giej. Ale to każdy może sobie otworzyć podręcznik i samemu sprawdzić ile jaka profesja ma wszystkich bajerów.



Cytat:
Ps: Czemu w sesji wszyscy grają laskami? ^^'
- To raczej nie jest pytanie do mnie Ja jestem MG, BG zajmą się ich Gracze
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline