Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 11:46   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wcale nie musisz grać kimś, kto stosuje ulepszenia możesz bez problemu grać luddytą. Ja ze dwa razy grałem postaciami Solosów (taki uliczny wojownik), którzy nie korzystali z żadnych technologicznych ulepszeń i byli z tego dumni!

Zresztą gracie nastolatkami więc ciężko by było o jakieś ulepszenia bo raz że to drogie a dwa, że leki, które powstrzymują odrzucenie też swoje kosztują. Jeżeli to będzie miało uzasadnienie w historii postaci to zgodzę się na coś z dolnej półki, ale dzieciarnia raczej nie będzie biegać z oczami Kiroshi we łbach . Co najwyżej jakaś kosmetyka tatuaże albo trochę sztucznej skóry czy włosów, które zmieniają kolor.

To jest jednostrzał low lvl wy dopiero jesteście Powstańcami w znaczeniu przedwojennym z "Boso, ale w ostrogach " dzieciaki, swojaki z podwórka, które wiedzą z czym, się je, ale dopiero są kandydatami na Punków, Runnerów może wspólnie obrobiliście monopolowy czy zrobiliście jakiś mały włam, buchnęliście radio czy lusterko z auta, czy byliście czujką lub mułem dla starszego brata, ale niewiele ponadto.

Zastanów się Pliman wydaje mi się, że postać, która nie lubi maszyn ulepszeń i boi się cyberpsycholów byłaby fajnym dodatkiem do ekipy też bym chętnie ci poprowadził w ramach podziękowania za fajną sesje, w której u ciebie gram
 
Brilchan jest offline