Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 13:07   #4
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
rudaa, fakt o podaniu terminu zapomniałem. Rekrutacja potrwa 10 dni i zakończy się 26.09.

GreK, nie wymagam znajomości topografii stolicy. Wszystkie niezbędne informacje będę przeze mnie podawana, a całą resztę będziecie mogli sobie światotworzyć.
Jak wspomniałem pewne miejsca będą wzorowane na oryginalnych miejscówkach, ale część będzie zupełnie zmyślona. Przykład jest już we wstępie. Kawiarnio-księgarnia "Czuły barbarzyńca" jest prawdziwym miejscem i swego czasu, to był bardzo popularne miejsce i organizowano tam różne imprezy kulturalne. “Kleyn Moyz” to już jest z kolei mój wymysł, który wypełnił pustkę po faktycznych przenosinach "Czułego barbarzyńcy" Takie miksy będą pojawiać się w sesji cały czas.

Co do wieku postaci, to fakt nie wspomniałem o tym. Pierwsza scena będzie miała miejsce pierwszego września 1997, kiedy wasze postacie rozpoczynają swój ostatni rok podstawówki, czyli macie 14 lat. Dopuszczam, aby wystąpiły pomiędzy postaciami różnice plus/minus rok, w ekstremalnym przypadku dwa lata. Ktoś mógł kiblować, zachorować, itp.

Wasi bohaterowi uczęszczają do samej podstawówki i do tej samej klasy.
 
Nuada jest offline