Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 15:26   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tak jak napisałem wyżej Tak oczekuje używania mechaniki po obu stronach "stołu"

Zamierzam się uczyć tej wersji tego systemu myślałem nad tym jednostrzałem rok. Jedną rzeczą, która mnie zmotywowała, żeby spróbować ruszyć z tym, pomysłem jest fakt, że być może będę miał okazje zagrać jako gracz przez discorda właśnie na wersji RED stąd chcę spróbować nowej wersji zamiast 2020 z 90tysów.

Drugie źródło inspiracji to nowe anime na Netflixie które mi się bardzo spodobało i pomogło wczuć się w klimat.

Rozumiem jeżeli nie interesuje cię mechaniczna strona gry, ale w takim razie się nie dogadamy. Nie będę jakoś super mocno się trzymał mechaniki, fabuła jest najważniejsza rule of cool itp. pragnę się jej jednak nauczyć i chciałbym, żeby gracze też się starali ją poznać i używać
 
Brilchan jest offline