Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 15:28   #9
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Idealny czas na rekrutację, zaraz po premierze serialu. No i teraz się zastanawiam czy się nie zgłosić mimo deklaracji, że z cyberpunkowymi klimatami miałem sobie zrobić urlop do nowego roku. Bo już od dawna siedzę w moim autorskim Grafenpunku i trochę mi to spowszedniało.... Z drugiej strony sesja wydaje się ciekawa...

PS. A tak mimochodem. U mnie wszczepy nie wiążą się psychozą i żadnymi ograniczeniami Poza kasą oczywiście. Temat psychozy też się pojawia, ale dotyczy androidów... Ale to nie ta sesja więc nie wcinam się z dygresjami. Jak coś zapraszam na pw ...

Co do komunikatorów i doca - mam odwrotne wrażenie co do tempa gry - wszystko zależy od ludzi, którzy się zbiorą.
 
Fenrir__ jest offline