Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 15:39   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zapraszam Fenrir__ bardzo mi się dobrze grało z tobą jako współgraczem jestem pewien, że jako gracz też się świetnie sprawdzisz sesja będzie short & sweet, a przynajmniej tak planuje... Od osób grających zależy czy będziecie się czaić / zrobicie jakieś wyszukiwanie informacji, będziecie próbować coś ukręcić na boku czy też ruszycie z buta na miejscówkę łapać psa

Cytat:
Co do komunikatorów i doca - mam odwrotne wrażenie co do tempa gry - wszystko zależy od ludzi, którzy się zbiorą.
Ja mam złe doświadczenia możliwe, że to wina mojej dysleksji po prostu zapominam o dockach i tracę wątek. Ostatnio z jednej sesji zrezygnowałem, bo pogubiłem się w wątkach, przez co straciłem chęć do gry wolałbym uniknąć powtórki z rozrywki :P
 
Brilchan jest offline