Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2022, 20:59   #36
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ano, DD skojarzyło mi się odrobinkę z tą sesją przez mroczny setting, motyw obłędu w zapowiedzianej fabule, wątki lovecraftiańskie i dungeon crawl Myślę też, że tamtejsi bohaterowie całkiem nieźle by się wpasowali w ten scenariusz.

Cytat:
Napisał Bugzy Malone Zobacz post
Alex Tyler, polewam Ci za Twojego powyższego posta Też uważam, że dungeon crawl nie musi być nudny, jak się ma fajną ekipę i równie ciekawą fabułę A skoro to zakład psychiatryczny, to co może pójść nie tak?

Moja postać jest brzydka jak noc, narwana, ale myślę, że mogę dać też coś ekstra, czego się po brzydki półorku nikt nie spodziewa No ale to będzie już zależeć od Miszcza, czy mnie do sesji przyjmie. Ja w każdym razie trzymam kciuki, gdziekolwiek mogę je trzymać
Napisałam, co napisałam, bo jak na rekrutację dedekoidową to na razie nie ma aż tak dużo zgłoszeń. Chciałabym też, żeby ludzie zdecydowali się na udział bez względu na formułę sesji i crunchową combat-oriented mechanikę. Sama stworzyłam postać pod klimat scenariusza i odgrywkę, niezbyt silną cyferkowo.
 
Alex Tyler jest offline