Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2022, 10:09   #481
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Widzę, że na razie moneta mi się nieco odwróciła i poleciały dwa dobre rzuty :v

Rozliczenie za balangę podeślę, jak już podliczę ;p

Policzyłam, że złota od fanów wychodzi na głowę po 9 srebrników i 6 miedziaków. Sobie już wpisałam.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Ten post jest znacznie dłuższy niż normalnie, ponieważ jest w nim koniec wieczora, informacje z papierów z księgarni i poranek. Tu przede wszystkim interesują mnie Wasze decyzje, co robicie dalej - idziecie do ratusza i spotykacie się z Gretą? Idziecie tunelem w twierdzy? Co robicie z tymi informacjami z księgarni?
Na pewno idziemy (skacowani xd) do Grety. A potem to ja proponuje sprawdzić miejscówkę z notatek i dopiero potem tunel oraz niższe podziemia.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Oczywiście, możecie wrzucić retrospekcje z wieczora, szczególnie Alex, która przecież może wrzucić swoją bombastyczną opowieść, którą wygłosiła w Łasce Maga
Postaram się ;p Choć nie wiem, czy dam radę sprostać takiemu rzutowi
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline