Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2022, 12:27   #22
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra to podsumuje zgłoszone wstępne koncepty postaci, jakie na razie mam stąd i z rozmów z różnymi osobami na FB:

1. Rebirth Fixer z traumatyczną przeszłością
2. Slan Stuknięta dziewczyna technik. EDIT "Solo na 100%"
3. Aro Fixer albo solo ?

Ja nie mam problemu z dublowaniem ról bylebyście się między sobą dogadali ludziska można zrobić dwóch fixerów z zupełnie różnymi kontaktami. ja ogólnie mam tak, że buduje sesje, tak że mam powymyślane frakcje NPCów z własnymi celami sama gra jest bardzo ogólnie rozrysowaną sytuacją.

Żeby użyć filmów jako przykładów jeżeli położycie nacisk na planowanie, wyszukiwanie informacji i wchodzenie w układy to sesja będzie jak Oceans 11 jeżeli wejdziecie po prostu z buta strzelając z Dailgunów oraz atakując wszytko co żywe możemy zrobić w stylu Dread z 2012 wiele zależy od tego, jakie postaci stworzycie i na co położycie nacisk grając.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-09-2022 o 16:28.
Brilchan jest offline