Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2022, 22:21   #457
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
W Nuln jesteśmy teraz w 25 Brauzeit 2522? Jaka pora dnia?
Post dociągnąłem do popołudnia, ale jeśli chcecie coś uzupełnić co stało się wcześniej (np Roz może zadać jakieś pytanie jeszcze kiedy była w pracy,

Cytat:
Czy to zostało wykonane i dostałem informacje zwrotne? Bo w Twoim odpisie są nazwiska lekarzy, ale brak info czy udało się cokolwiek dowiedzieć na temat poszukiwanego zabójcy.
Zostało wykonane i te nazwiska są rezultatem. Nikt nie rzucił "A, tak, mój doktor operował wczoraj pacjenta pasującego do opisu". Mechanicznie - potrzebny byłby wyższy poziom sukcesu.

Cytat:
A jak z zakupem laski?
Nie było problemu. Takie rzeczy macie z automatu, to w końcu Nuln, tu jest wszystko, to tylko kwestia ceny. A Rudolf kasę ma.
A, zapomniałem o ubraniu napisać. Nazwisko oczywiście dostał, edytuję posta; ewentualny opis wizyty czy opis warsztatu zostawiam Tobie bo z czasem kiepsko.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 18-09-2022 o 22:26.
hen_cerbin jest offline