Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2022, 08:35   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z osłabienia zrezygnowaliśmy skoro to ma być banda smarków gotowych pójść na obrzeża combat zone to bez sensu jest osłabiać. A druga rzecz że nie znamy dobrze mechaniki więc nie ma co przy nie wydziwiać.

Co do metody tworzenia postaci różnią się tylko personalizacją tz street rat to po prostu najłatwiejszy sposób szybkiego stworzenia postaci mechanicznie. Jest pomyślane, żeby szybko zrobić, postać od sztancy/template i tylko dopisać historie + imię.

Cytat:
Skłaniam się ku fikserowi, dobrze że role mogą się dublować. Chodzi mi po głowie koncept młodego wannabe, którego siatką informacyjną są sugar mommas & daddies, ale bez wdawania się w szczegóły (wszak postać nieletnia). To mocno wstępnie, jak będę mieć konkretniejszy koncept to dam znać.
Wiesz sesja jest 18+ consent age jest w wielu krajach w tym w Polsce 15+ darujmy sobie opisywanie szczegółowe scen erotycznych, bo jeżeli ktoś czuje pragnienie takiej twórczości to są w internecie dedykowane ku temu strony... Inną sprawą jest power dynamic w takiej relacji oraz to że część płatu czołowego w mózgu odpowiedzialna za rozwój emocjonalny kończy rozwój około 21 roku życia...

Jednym słowem ja nie mam problemu z nastoletnim żigolo i jego armią Glucose Gurdians możesz opisywać to na tyle jak dalece czujesz się komfortowo jak już zbierzemy drużynę to możemy spróbować użyć safety tools, chociaż sesja w tym świecie to raczej może być dużo krwi biedy i narkotyków a ile dokładnie to już od was kochane osoby grające zależy!
 
Brilchan jest offline