Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2022, 09:15   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Zobaczę czy ogarnę mechanikę, ale mogę dać jakąś przybłędę nomada z rozbitego klanu, a rodzina stała się statyczna i została czym w rodzaju seta, któregoś z głównych gangów. ale dalej stara trzymać się resztek nomadycznej kultury.
Spoko brzmi fajnie Nomadzi to fajny pomysł nie wiem czemu oskarżają Mike P o rasizm z ich powodu a mechanika w RED jest moim zdaniem uproszczona w stosunku do 2020 i tak jak było wyżej zawsze możesz złapać za jumpstart kit i lekko spersonalizować któreś z gotowców.

Ogólnie się nie stresuj wszyscy wspólnie będziemy tu ogarniać nową mechanikę nikt nikogo po łapach linijką nie będzie bił miło mi się z tobą grało Lynx jako ze współgraczem i z chęcią przyjmę cię do mojej sesji jako gracza


Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Za to ja dochodzę do wniosku, że jednak losowanie wszystkiego w życiu może nie być najszczęśliwszą opcją.

Wprawdzie nie mam żadnych wrogów... ale wypadło mi, że miałem trzy tragiczne miłości. Jedna zginęła w wypadku, dwie popełniły samobójstwo...

Aż się zacząłem zastanawiać, czy to sesja dla mnie... planowałem postać czternastolatka...
14 lat a życie jak z telenoweli barazyliskiej JESTEM NA TAK

Aż mi się przypomniało intro Frankiego Lymona

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=xd23p_vUMYw[/MEDIA]

Serio poprawiłeś mi nastrój jak dla mnie to bardzo czarny humor pasujący do świata biedny smark pewnie myśli, że jest przeklęty ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-09-2022 o 09:19.
Brilchan jest offline